Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tema: Poezi Për Dashurinë e Humbur

Trendafil I Bardhe

Ka do Dit Qe S'flas Me Njeri
Kjo Pak Apo Shume Do Te Thote
Ne Refrenin E kenges Se Perditshme
Te mungoje 1 NOTE

Ka Do Dite Qe Spo Flas Me Nje Shoqe
Kemi Murosur Fjalet, Buzeqeshjen
Nje Trendafil Ne Buzet E saj
Sot, Paditi HESHTJEN

- poezi nga David Gjikolaj


- Poezia u dërgua nga Davydlyric -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet