A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Dea Duraku - Motra Ime


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/07/2019

2019-07-22T16:44:43


Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Motra Ime" kënduar nga Dea Duraku.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Motra Ime".
Videoklipi nga Dea Duraku i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Kenge Per Femije. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

motrn time
shume e dua
edhe ajo me
du mua ne
gara eshte e
para (para)
ne mesim eshte
e para (para)

refi:
motren time
shume e dua
ne te gjitha
esht e para
ka floke te
gjate fustan me
kordele

motra ime
(motra ime)
sa te dua
(sa te dua)
edhe ti me du mua
(mua)

refi:
motren time
shume e dua
ne te gjitha
esht e para
ka floke te
gjate fustan me
kordele

te dua (f)

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019