Më mbaj mend (për 1 muaj)

Deba & Dani - Workin Out  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Finally Me"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Dani

15/03/2009

2009-03-15T16:28:18+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Workin Out" kënduar nga Deba & Dani.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Deba & Dani i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Deba:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet