Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Deba - Girl Vs Boy  (Feat. Arta)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  10

Komente

Asnjë Koment

09/11/2014

2014-11-09T12:34:00+00:00

Featuring

ArtaKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Girl Vs Boy" kënduar nga Deba.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Deba i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Deba:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet