Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denada Bare - Perla Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Nje here ne 1000 vjet
ne jete mund te te ndodhe
brenda ne nje guacke
perlen ta zbulosh
keshtu ndodhi mesh nesh
e gjetem dashurine
por sot i huaj je,
nuk te kam prane
u shua nje enderr,
nje perralle (2x)

(refreni)(2x)
Si na humbi perla jo se di
(jo nuk e di)
Dhe si nje guacke pa jete
une jam tani
(une jam tani)
por ne jeten tende,
une do te mungoj
thelle ne shpirtin tend
do te jetoj
(une do te jetoj)

Me vrave qetesisht
Dhe pse te doja shume
Por perla qe ne humbem
Tek ty ka lene gjurme
Buze detit ku u njohem
Ti neser do kalosh
Dhe prape perrallen e guackes bosh
Ti do ta duash pergjithmone,pergjithmone

(refreni)(2x)
Si na humbi perla jo se di
(jo nuk e di)
Dhe si nje guacke pa jete
une jam tani
(une jam tani)
por ne jeten tende,
une do te mungoj
thelle ne shpirtin tend
do te jetoj
(une do te jetoj)

Nga ty mesova se nje ndjenje
nuk mund te zgjase perjete
se cdo gje e bukur ne bote
nje fund duhet ta kete, oh baby
Endrren tone e le te vdese
Sot engjejt qajne per ne
Por une ty do te mungoj
thelle ne shpirtin tend do jetoj

(refreni)(2x)
Si na humbi perla jo se di
(jo nuk e di)
Dhe si nje guacke pa jete
une jam tani
(une jam tani)
por ne jeten tende,
une do te mungoj
thelle ne shpirtin tend
do te jetoj
(une do jetoj)
Denada Bare
Publikimi: 17/04/2005
Festivali: Top Fest 2
Festivali: Top Fest 2
Orkestrimi: Fabian Asllani


Denada Bare - Perla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Perla".
3. Video është e këngës "Perla", por nuk këndohet nga Denada Bare.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denada Bare:


Komente 0