Më mbaj mend (për 1 muaj)


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Denada Bare - Sy Me Lot  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  4

Teksti:

Denada Bare

Muzika & Orkestrimi:

Flori Mumajesi

Këngë e albumit:

"Best Hits On Super Sonic"

Komente

Asnjë Koment

23/12/2009

2009-12-23T20:59:27+00:00Lamtumire e fundit dashuri,
Dhimbjen me te madhe ma dhe ti.
Do mundem une te bej pa ty,
Te doja shume.
Dike tjeter afer mund te kesh,
Sillesh si ai qe s'mund te jesh,
Eshte kujtimi im,
Qe te mundon dhe ty, dhe ty.

Sot,
I kam syte me lot,
Te pres dite e nate,
Dite e nate te pres ty kot.
Zemer kot,
Dhe me shume sonte,
Per ty po vuaj.

Buzeqeshja jote dielli im,
Zeri yt muzik per shpirtin tim,
Dhe s'me vjen keq,
Per c'do moment kur ishim dy.
Dike tjeter afer mund te kesh,
Sillesh si ai qe s'mund te jesh,
Eshte kujtimi im,
Qe te mundon dhe ty, dhe ty.

Sot,
I kam syte me lot,
Te pres dite e nate,
Dite e nate te pres ty kot,
Zemer kot,
Dhe me shume sonte,
Per ty po vuaj.


Ky tekst u dërgua nga  fiona
Më Shumë Këngë Nga Denada Bare:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet