Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denis Hasa - Nate Perfekte  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pjesëmarrëse në

Kënga Magjike 2006

Komente

Asnjë Koment

17/11/2006

2006-11-16T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Nate Perfekte" kënduar nga Denis Hasa.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Denis Hasa i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Denis Hasa:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet