Më mbaj mend (për 1 muaj)

Denis Hasa - Keq Me Ndeshkove Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Ti me ike papritur
Dhe sme the per shans as mire u pafshim
U ktheva prape nje i huaj
Me ndeshkove qe shume gjate te vuaj.

Te jetoj une pa ty eshte e kote
Dita behet nate dhe me nuk shoh
Te buzeqesh une pa ty ther ne kocke
Dielli humb shkelqimin me nuk ngroh...

Mbytur jam ne mendime
Dhe nuk gjej dot se ku kam gabuar
Kur dashuron si i cmendur
Ndodh shpesh here qe edhe e paguan

Te jetoj une pa ty eshte e kote
Dita behet nate dhe me nuk shoh
Te buzeqesh une pa ty ther ne kocke
Dielli humb shkelqimin me nuk ngroh...

Refreni:

Edhe po s u ktheve
Te uroj nga zemra
Qe ta gjesh ti lumturine
Thone se vetem malet
Mbeten pa takuar
Jo njeriu me njerine...x2

Te jetoj une pa ty eshte e kote
Dita behet nate dhe me nuk shoh
Te buzeqesh une pa ty ther ne kocke
Dielli humb shkelqimin me nuk ngroh...

Refreni:

Edhe po s u ktheve
Te uroj nga zemra
Qe ta gjesh ti lumturine
Thone se vetem malet
Mbeten pa takuar
Jo njeriu me njerine...x2


Ky tekst u dërgua nga DedektivjatrDenis Hasa
Publikimi: 18/07/2008
Festivali: Çelësi Muzikor 2


Denis Hasa - Keq Me Ndeshkove
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Keq Me Ndeshkove".
3. Video është e këngës "Keq Me Ndeshkove", por nuk këndohet nga Denis Hasa.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Denis Hasa:


Komente 0