Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Dhimiter Dushi
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  3

Dhimiter Dushi është këngëtar i njohur. Në Dhjetor 1983, Dhimiter Dushi & Petrit Lulo marrin pjesë në Festivali i 22-të në RTSH me këngën "Festa E Lirise".

Në Dhjetor 1984, Dhimiter Dushi merr pjesë në Festivali i 23-të në RTSH me këngën "Udheve Te Galerive".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Komente

Asnjë KomentKomente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet