Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhimiter Dushi - Edhe Guret E Sokakut Per Ty Benin Shiqajet Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

edhe guret e soka-sokakut
per ty be-enin shiqajet
o ajajaj lule zambakut kur me shkon sokakut
jashikut o me goj si flet

Psheretima doli fla moj flake
tymi va-ajti gjer ne qiell
o ne zemer cmu hap nj plage
cke o shpirt xhan o qe sme flet

cka ky lumi qe utri-utrine
o qante ethet e sevdase
o pret beharin te na vije lahen djemte e kasabase
te gori-ices te kalas


Ky tekst u dërgua nga Endri Shady

Dhimiter Dushi - Edhe Guret E Sokakut Per Ty Benin Shiqajet
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Edhe Guret E Sokakut Per Ty Benin Shiqajet".
3. Video është e këngës "Edhe Guret E Sokakut Per Ty Benin Shiqajet", por nuk këndohet nga Dhimiter Dushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhimiter Dushi:


Komente 0