Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Së Shpjeti Sjell Dhuratën Për Vitin 2016-Të

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4
[03-01-2016]
Këngëtarja Dhurata Ahmetaj për një kohë i mungoi publikut duke mos publikuar projekte muzikore të shpeshta. Madje gjatë 2015-tës ajo publikoi vetëm një këngë.

"Bone pa mu" u publikuar gjatë verës por që në fakt suksesi i saj ishte shumë i madh sa që arriti mbi 1.2 milion klikime në youtube.

Por 2016-ta e rikthen Dhuratën me disa projekte të reja dhe këtë gjë e ka konfirmuar vetë këngëtarja teksa në Instagram ka postuar një foto ku në mbishkrimin e saj ka shkruar: "Së shpejti".
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente 1