Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj - Le Ta Marrin Vesh Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

1-mij vet me shikojn
gati per gjdo nat
me dergojn porosi
e sme len rehat

por mua me vjen keq
se di si t'ju them
veq njeri prej tyre
esht kam pelqen

Le ta marrin vesh
heret apo von
tjeter kush ket zemer
sot e meriton

Le ta marrin vesh
se e lir nuk jam
ate qe e kam zgjedhur
sot afer e kam

Te gjith me buzqeshin
kjo esht e vertet
por veq nje e dua
dhe e kam per jet

por mua me vjen keq
se di si t'ju them
veq njeri prej tyre
esht kam pelqen

REF:
Le ta marrin vesh
heret apo von
tjeter kush ket zemer
sot e meriton

Le ta marrin vesh
se e lir nuk jam
ate qe e kam zgjedhur
sot afer e kam


Ky tekst u dërgua nga  vjollca


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dhurata Ahmetaj
Renditja: Top 200
Publikimi: 09/10/2007


Dhurata Ahmetaj - Le Ta Marrin Vesh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Le Ta Marrin Vesh".
3. Video është e këngës "Le Ta Marrin Vesh", por nuk këndohet nga Dhurata Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhurata Ahmetaj:


Komente 0