Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj - Pse Më Ike Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

krah hapur po te pres
eja ti tash perseri ououou
e vetmuar te mos mbes do te dua pergjithniiiii
dashuri e pa djallzuar do me mbaj ne jet perher
ououou nuk besoj t`me kesh harruar
nese me do eja me merrrrr

ref:(2x)
pse me ike pse me le me pate mike kshtu me the
pse me ike se kuptoj arsyen tende se pranoj

asgje pa ty me ska kuptim
e kam veshtir duhet te them ououou
dua t`jemi si n`fillim kur cdo gje kishte vleeer
dashuri e pa djallzuar do me mbaj ne jet perher
ououou nuk besoj t`me kesh harruar
nese me do eja me merrrr

ref:(4x)
pse me ike pse me le me pate mike kshtume the
pse me ike se kuptoj arsyen tende se pranoj


Ky tekst u dërgua nga Naze

Dhurata Ahmetaj - Pse Më Ike
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pse Më Ike".
3. Video është e këngës "Pse Më Ike", por nuk këndohet nga Dhurata Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhurata Ahmetaj:


Komente 0