Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dhurata Ahmetaj - Prekja Jote
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Prekja Jote".
3. Video është e këngës "Prekja Jote", por nuk këndohet nga Dhurata Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dhurata Ahmetaj - Prekja Jote  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  44

Video Produksioni:

ASHA

Këngë e albumit:

"Dhurata"

Komente

6 🔥

07/11/2012

2012-11-07T08:04:31+00:00prekja jote m'qmend
me jep jete me jep efsh
kur ti vjen me rremben
la la la la la

me pushtojn ledhatimet e tua
me mbulon me puthje qdo nat
sepse ti je aj qe un dua
vetem ty dua te te kem pran

Ref X2
prekja jote m'qmend
me jep jete me jep efsh
kur ti vjen me rremben
la la la la la

sonte prap ti qendro me mua
nuk jetoj un dot pa ty
je gjithqka je bota per mua
ne te dy veq une dhe ti

la la la la la la

Ref X4
prekja jote m'qmend
me jep jete me jep efsh
kur ti vjen me rremben
la la la la la

Video Produksioni: ASHA

Ky tekst u dërgua nga Artiola Ramadani
Më Shumë Këngë Nga Dhurata Ahmetaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet