Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj - Mos Ik Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

E dua kohen me ty
momentin kur me shikon ti mu drejt ne sy
se dua jeten pa ty me mungon ti
eja ti mos ik jo mos ik
me mbaj fort ti je ai qe du
nese shkon un prap jam ketu

(4x)edhe sa duhna me prit
per mu bo na bashk edhe sa edhe sa..

me mbaj fort ti je ai qe du
nese shkon un prap jam ketu
edhe sa duhna me prit
per mu bo na bashk edhe sa edhe sa..

2x edhe sa duhna me prit... edhe sa..


Ky tekst u dërgua nga  endrita

Dhurata Ahmetaj - Mos Ik
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Ik".
3. Video është e këngës "Mos Ik", por nuk këndohet nga Dhurata Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhurata Ahmetaj:


Komente 1