Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dhurata Ahmetaj - Veq Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Pres ate dite qe te takoj
Thelle ne syte e tu te veshtroj
Veç atehere do ta kuptoj
Nese fundin me s'mund ta mohoj

Ate dite me the qe s'do te kthehesh kurre me
S'dua t'besoj ende ndjej se ti me do
Veç per ty jam aty deri ne pafundesi
Ti kthehu tash pa meri lere anash krenarine

Ref...
Luftoj per ty shikoj ne sy
T'jemi te dy s'dua tjeter
Nese do shko por mos harro
Shpirti me dhemb bota sheh

Me jep ti veç dhe nje shanc
Premtoj do t'jemi te pandare
Lerme qe ty ta deshmoj
Sa shume per ne une mund te bej

E di qe dhe ti ende ndjehesh njesoj
Mos mbaj inat lere kete ndjenje qe te pushton
Veç per ty jam aty deri ne pafundesi
Ti kthehu tash pa meri lere anash krenarine

Ref...x2
Luftoj per ty shikoj ne sy
T'jemi te dy s'dua tjeter
Nese do shko por mos harro
Shpirti me dhemb bota sheh


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Dhurata Ahmetaj - Veq Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Veq Per Ty".
3. Video është e këngës "Veq Per Ty", por nuk këndohet nga Dhurata Ahmetaj.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Dhurata Ahmetaj:


Komente 0