A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Dhurata Dora

Veq Ty ➡ Only You

 Shqip ➡  Anglisht
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Përkthe Një Këngë »

Më Shumë Përkthime »

Përktheu: Skenderbeu


Veq Ty

So tu ma ni
So tu ma ni
Lej ata qka thojn
Vec ty po du du du du du
Vec ty pot du du du du du

So tu ma ni
So tu ma ni
Ata skan qka thojn
Vec ty po tdu du du du du
Vec ty po tdu du du du du

Nese e nin veten posht un tngrehi nalt
Nese je najher nervoz t'shti me kesh ty prap
A po don mem pa ski nevoj dy her mem vet
E ki krahun tem gjithmon ti mun mu mshtet se

Me a say
Goten sonte veq per ty e thej
Dont run away
Ama ni kiss boy ama ni kiss ej

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref.

Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk

Baby a je tu e dit gjithmon po du me kon me ty
Jojo skena qka me prit mo
Hajde bohem bashk na dy

Ref
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Hajde rrina edhe pak
Hajde hajde rrina edhe pak
Baby come over
Na e dina ku shkojna
Jena bo per me kon bashk
Jena bo per me kon bashk


Only You

Its not bothering me
Its not bothering me
Leave what they say
Only you i love love love love love
Only you i love love love love love

Its not bothering me
Its not bothering me
They have nothing to say
Only you i love love love love love
Only you i love love love love love

If you ever feel down i will lift you back up
If you're ever feeling angry, i will make you laugh
Do you want to see me, theres no need to ask me twice
You always have my shoulder, you can always lay on because

With a reason
I will have a glass for you tonight
Dont run away
But give me a kiss boy give me a kiss ey

Baby do you know i always want to be with you
No no we have nothing to wait for
Come lets be together us two

Baby come over
We know where we will go
Come lets stay a little more
Come comelets stay a bit more
Baby come over
We know where we will go
We were made to be together
We were made to be together

Baby do you know i want to be with you
No no we have nothing to wait for
Come lets be together us two

Baby come over
We know where we will go
Come lets stay a little more
Come comelets stay a bit more
Baby come over
We know where we will go
We were made to be together
We were made to be together

Korrigjo Përkthimin
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019