Më mbaj mend (për 1 muaj)


“A Bombi” Mbi 300 Mijë Klikime Për Pak Ditë


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
[12-11-2014]
Këngëtarja Dhurata Dora pa dyshim që po vazhdon të pëlqehet nga publiku. Projekti i fundit i sjellur nga këngëtarja është "A bombi", e cila është realizuar edhe me klip dhe është pëlqyer jashtzakonisht shumë nga fansat.

Se është pëlqyer apo jo e tregojnë vetë klikimet në youtube, ku për vetëm pak ditë ajo ka arritur të grumbullojë mbi 300 mijë klikime. Dhurata Dora mendohet të jetë një këngëtare e suksesshme dhe e përafërt me këngëtaret tona më të famshme si: Dafina Zeqiri, Genta Ismajli apo Tuna. Ajo posedon një vokal mjaft "shpërthyes" dhe punon vazhdimisht shumë për t1% sjellë në treg klipe të reja.

Nëse vazhdon me këtë ritëm. Ajo do të jetë shumë më e suksesshme se këngëtaret e lartpërmendura.

 (B.A/Teksteshqip.Com)

      Dhurata Dora - A Bombi (Feat.Young Zerka) [Teksti dhe Klipi]


Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet