Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dhurata është Gati Për Aksion


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  10
[05-05-2015]
Këngëtarja Dhurata Dora ka publikuar disa fotografi në rrjetin e saj social në Instagram ku shihet pasioni i saj për një sport të ri.

Ajo është parë në një dyqan sporti duke u pajisur me "Skateboard" dhe një helmetë.

Siç duket Dhuratës i pëlqen ky sport, e ndoshta do të kemi mundësinë ta shohim edhe në një nga videoklipet e saj duke ushtruar një sport të tillë.
 (B.A/Teksteshqip.Com)Komente mbi këtë artikull


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet