Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diana Kolukaj Gashi - Dashnia Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Sa her në mëngjes
Kur zgjohem me ty
Veq ma shum dashnia
Me shtohet në kta sy(2X)

REF:
Femra më e lumtur
Ndihem unë në këtë botë
Ajo goja jote e ëmbël
Mirmëngjesi kur më thotë

Unë të dua vetëm ty
Dhe ti më don mua
Kjo dashni është pa mbarim
E tregojn dy sytë e tu

Je i vetmi ti qe zemrën ta fala
Rrahjet e kësaj zemre
Vetëm te ti i ndala

REF:
...

Eja shpirti im eja afer meje
Se zemra më qetsohet
Veq kur jam ngat teje

REF:
...


Diana Kolukaj Gashi - Dashnia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dashnia".
3. Video është e këngës "Dashnia", por nuk këndohet nga Diana Kolukaj Gashi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Diana Kolukaj:


Komente 0