Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Didi - Largo Dyshimin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Pjesëmarrëse në

Polifest 2007

Komente

Asnjë Koment

24/06/2007

2007-06-23T23:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Largo Dyshimin" kënduar nga Didi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Didi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet