Më mbaj mend (për 1 muaj)

Diedon - Hey Ti (Feat. Nasty)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  11

Diedon.. Nasty..
uoohh.. Na na na na

-Hey Ti..Locka jeme un ty ty t'shoh cdo dit
Me bo 1 minut ti ti mi knon syt
Syt e tu Trupin tend Flokt e tua Zemer
Kjo esht era jote ti dallon me cdo Femer
Dallon prej tonave special o mej
Te syt e tu e vrej Kur kalon ti knej
Dashnin te ti e gjej.. E Gjeejj.
-Prap. Kom marak me t'ndjek cdo hap
Rap tap ta rap..
Mas teje une jom Me gjeste mu mafron
Me fjal mu mlargon
Sa her qe largona prej teje. Ti Pishmon
Kot mundoesh Bohesh kishen s'tpelqej
Vjen per skej.. Provokon
Ma bon me sy E kiss buzen Edhe kesh
Hey Ti Zemres tem i vyn patjeter i Duhesh..

(refreni)
-Hey Ti.. Kallxom qysh po ja bojm Un edhe Ti
Qysh me kon Bashk Njiher vec Na dy
Enderrojm me kon Edhe ti me mu Me ti.. Edii (x2)

Nasty:

-Hey Ti..A bon pak ma kadal Dhe mos u ngut
A bon vec 1 minut ti per mu me Hup...
Un tkom hup kur tkom pa
Sikur ti Kurr skom pa
Nuk edi cka kisha bo
Nese mo nuk tkisha pa
Po du me plas
As me tlon Nuk ka shans
Prap pas teje vij permas
Hey ti Ku je ti Un qaty kom mu kon
Rahat nuk ka me tlon. E nuk e lo pa nxon
Je Fantastik Gymnastik T'dyt Ferst Klasik
Magjik kalojna Ku don ti na shkojna
Qa don ti na Bojna
Na dy e Bojna.. Na Dy e Bojna
-Hey Ti.. Po tkallxoj Se vec tu jom tut ndjej
Hey Ti Ket sen nuk je pe dit
Hey Ti Me fjal nuk pershkruesh
Zemres tem i vyn Se patjeter i Duhesh.

(refreni)
-Hey Ti.. Kallxom qysh po ja bojm Un edhe Ti
Qysh me kon Bashk Njiher vec Na dy
Enderrojm me kon Edhe ti me mu Me ti.. Edii (x2)

Hey Ti.. uoohh
Un edhe Ti.. uoohh..
Vec Na dy
na na na
Ti me mu Me ti.. Edii

(refreni)
-Hey Ti.. Kallxom qysh po ja bojm Un edhe Ti
Qysh me kon Bashk Njiher vec Na dy
Enderrojm me kon Edhe ti me mu Me ti.. Edii (x2)

Hey Ti..


Ky tekst u dërgua nga  LinaLiliDiedon
Featuring: Nasty
Renditja: Top 200
Publikimi: 07/03/2014


Diedon - Hey Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hey Ti".
3. Video është e këngës "Hey Ti", por nuk këndohet nga Diedon.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Diedon:


Komente 0