Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Tetove, Vendlindja Ime

nese do të di ndonjiherë me folë
për vendlindjen do të ligjëroj…
Nëse nji ditë do të mësoj me ecë
Në vendlindje do të shkoj…
Nëse do të mësoja të gjitha gjuhët e botës
Me to do të shkruaja emnin:
e T e t o v e s

- poezi nga Diell Rushiti


- Poezia u dërgua nga erdoniti -

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  25

Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet