Më mbaj mend (për 1 muaj)

Per?

ne mendime isha per ty tuj mendu e hapa zemren dashurin time me ta tregu i vetmuar ndihesha ne kete jet nga momenti qe te takova te gjitha vuajtjet e ksaj jete i harrova kur isha i vetmuar zoti me ka ndihmuar me dhuroj forc me dhuroj shpres me dhuroj dashuri me dhuroj zemer qe ta kem per ty isha i vetmuar ne kete jetsmundesha me jetu smundesha as me vdekskishte kush te me ngushllonte skishte kush zemren te ma sheronte as kush sme ndihmoj kur me pikoj loti per kete me ka ndihmuar vetem zoti xoti me ndihmoj qe ty tet takoj qe zemren dhe shpirtin tim ty ta dhuroj dhuraten e zotit shum e vlersoj dhe perjetsisht ty te dashuroj hape zemren e mos ngurro qfar ndjen per mua te lutem mi trego ti je e vetmja jet per te cilen jetoj ti je e vetmja enderr qe une per qdo nat e shikoj

- Poezi nga Diell Rushiti


- U dërgua nga erdoniti -


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Komente 0