Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Zogu Krah Kosove

Ky zog
me krahë të hapur

i ngjan Kosovës

Me zërin tonë
këndon këngë kreshnike

i flet Kosovës

Bashkë me me
kremton gjatë

në festat tona

- poezi nga Diell Rushiti


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente mbi këtë krijim


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet