Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Diellza Ferizi - Superstar  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.6 / Votuan:  5

Komente

Asnjë Koment

10/08/2010

2010-08-10T14:33:17+00:00

Video Produksioni:

Pulla

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2010
Superstar baby .. superstar baby
Superstar baby .. superstar baby

Shija ime mjalte
gjak te embel un kam
qe vret shpesh
per ty jam motiv disponim pozitiv
ndjehu Fresh
jom Sweet GirL qe ti,
vdes me m'paas
jom Sweet GirL qe ti
vdes me m'prek
jom Sweet GirL qe duan syte e tua
sa i embel je kur m'thu: (whaaat...)

Ref:
Po du me t'pas ngat
nje mije dit nje mije nate
veq shtype start
(Push the button)
Po du me t'pas ngat
nje mije dit nje mije nat
jo veq naten e pare
se je my Superstar

E fresket sikur juice
jom e embel ne buze kutpom
krejt qka ti kerkon
un ato i kom besom

jom Sweet GirL qe ti,
vdes me m'paas
jom Sweet GirL qe ti
vdes me m'prek
jom Sweet GirL qe duan syte e tua
sa i embel je kur m'thu: (whaaat...)

Ref:2x)))
Po du me t'pas ngat
nje mije dit nje mije nate
veq shtype start
(Push the button)
Po du me t'pas ngat
nje mije dit nje mije nat
jo veq naten e pare
se je my Superstar...!!!


Ky tekst u dërgua nga  saramk
Më Shumë Këngë Nga Diellza Ferizi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet