Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dinna - Pa Ty Nuk Jetoj (Feat. Leo & Skull)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.5 / Votuan:  2

Reptrua 1 (L:EO)

zemer du mu kon me ty,nuk shkon mo qeshtu te shty
shum her tkom kallxu zener qe smuj me jetu pa ty
du me tpas afer ngjdo sekond,Ma mir tash se sa ma von
Mos om thuj Harrom,se problem e kom Tash ngom
ska lidhje tjert qa thojn
me randsi ti mu kon me mu un mu kon me ty
du me tpas para meje,tjeter sdu me pa me sy
nese se ke dit ,tash ki me dit
senet qe si kom bo per kerkon i boj per ty
du me Tpas sa ma ngat,sdu metpas larg
Kejt qe na kon pa bashk.kon tho Qfar qift i qart
shum njerz na kon inat,Po na sduhet mi ngu

Gjdo nat qe kom pa onddra ti kurr ske mungu

R&B Verse (SKull)

dhe ende ty te kerkoj
Cmendem dhe nuk T;gjej dot
qfar kaluam ti harrojm
dhe prap mir te kalojm

sikur te kisha pak me afer
do te tregoja se sa shum te du
por ti tani je larg meje
dhe nuk mundem me t;harru

Refreni: (Dinna)

pa ty nuk jetoj, se afer ste kam
gjdo moment per ty menoj.ngjo moment te ti jam
se kom tleht besom,tlutna tash ngom

Rapture 2 (Leo)

jena kon bashk tash jena nda,Dashuria ska mungu , Arsye ska
ti smunesh pa mu,wetin je te mahstru
Ton noten nuk Flen,Tu menu permu,
edhe un njejt si ti (e ki shtir me besu)
mos u bon ksihe som ngon kur T;thom se sa shum tdu
e di ,Munohesh po smunesh me mharru
edhe nese je metjetrin mu je T;om kujtu
menja sta merr sa shum kom vujt Per ty
sa Koh kom hesht ,Tu prit me mu kthy
sa Shum tkom Desht weq nje zot e di
sa shum Lutna me tpa edhe 1her me sy
tishim kon un e ti VEt,thell me 1 det
tkisha bo me kuptu,qe tdu me T;vertet
e di , qe kishe Pranu mu kon PRAP me mu
se qky qe jom sot jom edhe 100 Vjet

R&B Verse 2 (Skull)

dhe ende po te pres
por ti ende nuk wjen
sa te dua nuk e di
se mendja sta merr

sikur te ishe prap me mua
do te ishte me mir per ne te 2
Por ti nuk me beson
se Te dua Vetem ty

Bridge(dinna)
na na na ni na
na na nana nana

Refreni )Dinna)

pa ty nuk jetoj, se afer ste kam
gjdo moment per ty menoj.ngjo moment te ti jam
se kom tleht besom,tlutna tash ngomNuk kemi video për këtë këngë.


Dinna
Featuring: Leo & Skull
Publikimi: 29/10/2009


Dinna - Pa Ty Nuk Jetoj
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Pa Ty Nuk Jetoj".
3. Video është e këngës "Pa Ty Nuk Jetoj", por nuk këndohet nga Dinna.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0