Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ditti - Hej Loqk (Feat. Baba Li)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


hajde provoje ditin nshtarat
jam si kar
hamshor pordor dor
bolet ty ti jam ndor

ref 2x
........

hey loqk hajde te qi un ty ni her
hey loqk hajde ti pak ma knej
hey loqk hajde te qi naj naj naj

si gjithmon numer 1 knej per ty
ne cdo lagje kush bon zhurm
un turit per me ja thy
se un ty te du, ti gjith bota je per mu
hajd e ty met pordhunu se vec ty une te du

ref 2x
........

hey loqk hajde te qi un ty ni her
hey loqk hajde ti pak ma knej
hey loqk hajde te qi naj naj naj

si gjithmon i uritu ty te ha ne faqe
se ma ke si karramele
je sheqr per mua prandaj ty te dua
se ti je e vecant nuk duroj asnje kur t'shan
prandaj hajde ti tek un un ty llapen te ta fus

ref 2x
.......

hey loqk hajde te qi un ty ni her
hey loqk afrohu ti pak ma knej
hey loqk hajde te qi naj naj naj


Ky tekst u dërgua nga Isuf Menjashari


Nuk kemi video për këtë këngë.


Ditti
Featuring: Baba Li
Publikimi: 03/03/2012


Ditti - Hej Loqk
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Hej Loqk".
3. Video është e këngës "Hej Loqk", por nuk këndohet nga Ditti.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0