Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dizzies - Per Shkak Teje Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Per shkak teje me nuk shoh yjet
Per shkak neve digjen pyjet
Per shkak neve arktiku ngrohet
Per shkak neve shkret’tira gjelbrohet

N’cilen stine jemi ne?
E nje llave ujqish u beme preh
Kujtimet e mira mundohem ti harrnoj
Fajin tim e pranoj

Per shkak neve deti trazohet
Per shkak neve ndertesa rrenohet
Per shkak neve hapsira ngushtohet
Per shkak neve bleta thumbohetPublikimi: 06/12/2009
Festivali: VFM 2010


Komente 0


Dizzies - Per Shkak Teje
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Shkak Teje".
3. Video është e këngës "Per Shkak Teje", por nuk këndohet nga Dizzies.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.