A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Dj Bussulla - Ne Club Kur Hi


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

12/06/2009

2009-06-12T12:12:42

Participating in

Top Fest 6It's a long time that we try finding the lyrics to "Ne Club Kur Hi" sung by Dj Bussulla.
Your effort will be much appreciated in case you think you can help everybody looking for the lyrics.
The music video from Dj Bussulla attached to this song, will help you with the lyrics. Thanks for your time.


Add LyricsKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019