Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Dj Endi - Na Jemi Knej

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Na Jemi Knej".
3. Video është e këngës "Na Jemi Knej", por nuk këndohet nga Dj Endi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Endi - Na Jemi Knej  (Feat. Bt)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/05/2008

2008-05-11T18:23:35+00:00Hej pa merak se une e ruj shqiptarin
E kom ndor krejt e din pasha familin
Kosoven e shqipnin besa me rrethin
USA nuk osht po e boj hajt e nin
Pasha perenin ma nin zanin ne çdo an
Se jom per ket sen qysh kur m’lindi ajo nane
Kush t’ka thon se per rep skini vler sa i perekt
Un jom vet I zhdervjellt stil kom n’rep
Vet mbret plumi jem vret hiq nuk prêt
Hiq nuk me kerset dyert qeli e e msheli vet
Gjithmon n’hap i pari se jom djali i ni shqiptari
Shum prej tjerve une dalloj sikur
shqiptari sikur une me nuk matet as nuk blehet
me kon shqipe si une shum ma shum perparim vrehet
Hej haverri jem BT kallxoju krejtve anej
Se mbretnit i bashkum dugagjini tash o knej

Made in BT hej zonin mos ta ni
Per kosovë e shqipni karkteri ma I ri
A ke ni kush knej sundon - ai qe ti se don
Sa here jom n’mikrofon rima jeme ty trullon
Ti ke ni per dugagjinin zemren e kosoves
Ti ke ni per rit’memt tona qe jetojn nqytet t’gjakoves
Deqanali deri nqjell e pej qjellit deri ntok
Kush menon mu shty me mu ai ka me kon shum posht
Hej a je heker a qelik ndurte mija ki mu shkri
Hej jo qe jom I nxeht shum po ti hala je ri
E mu shty me outlow’z ti e din se sta qet
Pse qysh e tek Eeeej din edhe vet
Se jemi ligj vet e kto sen e kemi ndor
Jo qe kem ble shtrejt per kem fitu per ni orë
Se o bashkpunimi I parë edhe hit numer njo
BT dhe Dj ENDI gjithmon bashk mos harro

Kur je me neve ska shkat bon as hyçymeti
Jemi jashteligjore secili qeveri n’veti
Se per juve jemi t’pa arritshem e t’pa perkshem
Tash gjinja po menoi se jemi dhe t’pa vdekshem
Se Outlaw ja ka nis plum me ju shkri
Sa I perket plumav t’juv si aspirina I perbij
Ju hala t’ri e te but si pamuki
Po ma qoni mallin si kingji afer uki


Ky tekst u dërgua nga Beni
Më Shumë Këngë Nga Dj Endi:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet