Më mbaj mend (për 1 muaj)


Dj Gimi-O & Kushtrim Dobra - Lujma

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lujma".
3. Video është e këngës "Lujma", por nuk këndohet nga Dj Gimi-O & Kushtrim Dobra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Dj Gimi-O & Kushtrim Dobra - Lujma  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Kushtrim Dobra

07/04/2019

2019-04-07T16:00:12+00:00lujma,lujma oj doren mej dore
lujma,lujma oj doren mej dore
sonte ty un ta kam ble nji ore
sonte ty un ta kam ble nji ore oo
ta kam ble moj oren me zinxhir
ta kam ble moj oren me zinxhir
qe te behesh nusja ma e mir e
qe te behesh o nusja ma e mir e o


lujma lujma oj doren mej dore
lujma lujma oj doren mej dore
sonte ty un ta kam ble nji ore
sonte ty un ta kam ble nji ore

hajde me shuplak,hajde me shuplak
hajde me shuplak,hajde me shuplak
sonte me rinin le ta kallim flak
sonte me rinin le ta kallim flak
hajde me tupan,hajde me tupan

kjo rinia jon namin po e ban
edhe krejt dynjaja neve na lakmojn


Ky tekst u dërgua nga un ti ai ajo
Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet