Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dj Gimi-O & Aurora P - Legjendari Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  7

Mora fjal
Mora fjal e mora vargun
Mora qarkun me i thur kaang
Me i thur kang bash legjendarit
T'i kendoj
T'i kendoj Adem Jasharit t'i kendoj

Tash sa vjet
Tash sa vjet se sheh Prekazin dhe Reqakun
Tash sa vjet
Tash sa vjet se sheh Drenicen
Tash sa vjet
Tash sa vjet dhe Mitrovicen
Tash sa vjet

Qou Adem
Qou po t'thojn zoqt e malit dhe bilbilat
Qou Adem
Po thojn lulet trandafilat
Qou Adem
Po thon kangat thon dhe trimat
Qou Adem
Qou shpejt
Qou shpejt mos rri te varri thot nenelokja
Qou se mjaft ta flladiti ballin toka
Qou se ty te kerkon e tan Kosova
Ty Adem



13: Shkurte Fejza - T'i Këndojmë Adem Jasharit
Featuring: Aurora Paqarizi
Renditja: Top 200
Publikimi: 15/11/2020
Beat/Mix/Master: Don Gima, Premtimi Etemi & Dj Gimi-O
Vocal: Aurora P.
Solo: Premtimi Etemi
Video Produksioni: Tms [Veton H.]
Directed: Dj Gimi-O




Më Shumë Këngë Nga Dj Gimi-O:


Komente mbi këtë këngë



Dj Gimi-O & Aurora P - Legjendari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Legjendari".
3. Video është e këngës "Legjendari", por nuk këndohet nga Dj Gimi-O & Aurora P.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.