A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Don Enio - Banane  (Feat. G-mcd)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

10/05/2009

2009-05-10T00:00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 6


Anane banane,
goce shijoje..po deshe kafshoje,
mos luaj me mua, mos mba inatin, ti me thuaj te dua....2x

Andale andale, dolce ALBANIA...
kome si kome sa...uhh la la..

Cokollata bum, bum bum basti
Kel pasion, ana reggaton,

Xhamajkana hajde ti ke nana,
Ylli sana ini do banana.... 2x

Ana ne banane
ana ne banane 2x

goce shijoje..po deshe kafshoje,
mos luaj me mua, mos mba inatin, ti me thuaj te dua....2x


Ky tekst u dërgua nga Anna BellaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019