Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Don Omar - Se Fue El Amor

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Se Fue El Amor".
3. Video është e këngës "Se Fue El Amor", por nuk këndohet nga Don Omar.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Don Omar - Se Fue El Amor  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00Se fue,se fue,se fue el amor(oye ste q te habla jodel),se fue se fue
se fue el amor presentando jodel ronka music
yo ya no voy a sufrir yo ya no voy a llorar si ud se fue
y se marcho aki el amor se akaba
yo ya no voy a sufrir
yo ya no voy a llorar
si ud se fue y se marcho
aki el amor se akaba
se va(x3) el amor
kuando el amor se akaba
se va el amor ya nuestro amor se akabo
kizas fueron las noches sin kalor sin pasion
o akella luz q alumbraba
q ayer se apago
kuando el amor se va es mejor q se vaya
para q la batalla si el amor se akabo
kuando el amor se va akaba es mejor q se vaya
para q la batalla si el amor se akabo
coro
yo ya no voy a sufrir
yo ya no voy a llorar
si ud se fue y se marcho akel amor se akaba
yo ya no voy a sufrir
yo ya no voy a llorar

si ud se fue y se marcho akel amor se akaba
se va(x3)
el amor kuando el amor se akaba
se va el amor
ya nuestro amor el akabo
uno no tiene la kulpa si el korazon se kansa
de llorar y llorar
de sufrir y sufrir
xq el tiempo q te ame yo te ame sin medida
tu me dabas karicias y yo korrespondia
kuando el amor se va es mejor q se vaya
para q la batalla si el amor se akabo
kuando el amor se va es mejor q se vaya
para q la batalla si el amor se akabo
coro
yo ya no voy sufrir
yo ya no voy a llorar
si ud se fue y se marcho akel amor se akaba
yo ya no voy a sufrir
yo ya no voy a llorar
si ud se fue y se marcho akel amor se akaba
se va(x2)se va el amor
kuando el amor se akaba se va el amor
ya nuestro amor se akabo
se va(x2) se va el amor
kuando el amor se akaba se va el amor
ya nuestro amora se akabo
se fue(x2) se fue el amor
ste tema es basado en hechos reales
actualment los protagonistas de esta historia
viven en puerto riko
fuero 4 en komun y son grandes amigos
uno de ellos .....
se fue..........


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet