Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Don Omar - Tu No Saves  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/01/2007

2006-12-31T23:00:00+00:00(featuring. Tego Calder)

cuanto me duele q no stes aki
cuanto me duele q no stes aki
tu no saves kuanto duele q no stes aki
tu no saves kuanto duele tanta soledad
al parecer no saves q se siente llorar
sin tener a nadie q te venga a consolar
d seguro si supieras starias aki......bis

con migo
aunq sin ti tan vivo deseando morir
pensando q sera d ti
y buskando una razon para volver a vivir

con todo
y el mundo a mis pies sin poderte ver
teniendo una sola fe y es volverte a ver
para volver a kreser

y tu no saves kuanto duele q no stes aki
(kuanto me duele q no stes aki)
tu no saves kuanto duele q no stes aki
(kuanto me duele q no stes aki)
y tu no saves kuanto duele q no stes aki
y tu no saves kuanto duele...q no stes aki
(kuanto me duele q no stes aki)

tu no saves kuanto duele q no stes aki
tu no saves kuanto duele tanta soledad
al aprecer no saves q se siente llorar
sin tener a nadie q te venga a consolar
d seguro si supieras starias aki

(kuanto me duele q no stes aki)
tu no saves kuanto duele q no stes aki
kuanto me duele q no stes aki
tu no saves kuanto duele tanta soledad
al parecer no saves q se siente llorar
sin tener a nadie q te venga a konsolar
de seguro si supieras starias aki
kon migo.....


Më Shumë Këngë Nga Don Omar:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet