Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donald Lamaj

Nuk ka akoma asnjë votë

Donald Lamaj është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqipërisë së mesme.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Haziz Bitri

Spartak Ramazani

Flori Demarku

Bardhul Peqini

Vazi Bajrami

Dritan Mustafaj

Fiqiri Sula

Florenc Meta

Mikel Keci

Azem Plaku

Tags: Donald Lamaj


Komente mbi këtë artist