Më mbaj mend (për 1 muaj)

Donika Hajra - Shoqet E Mia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.4 / Votuan:  5

Jeta qenka e vështiir
sadoo qe të jesh i mir
un rahat spo muj muu bo
dashuria skthheehet ma
ndoshta fati na bashkon
ndoshta zoti sna harron
a do tvjen edhe ajo diit
shum po du me tpa o shpirt

ref. Tash e di se t.humna
edhe pse faj spata
nuk po më shkon dita
nuk pom shkon nataa
po më mbyt vetmia oj shoqet e mia
po rri veq te shpia se mka lon dashnia

Jeta qenka e vështiir
sadoo qe të jesh i mir
un rahat spo muj muu bo
dashuria skthheehet ma
ndoshta fati na bashkon
ndoshta zoti sna harron
a do tvjen edhe ajo diit
shum po du me tpa o shpirt

ref. Tash e di se t.humna
edhe pse faj spata
nuk po më shkon dita
nuk pom shkon nataa
po më mbyt vetmia oj shoqet e mia
po rri veq te shpia se mka lon dashnia(2x).


Ky tekst u dërgua nga Lindda.Donika Hajra
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/07/2012


Donika Hajra - Shoqet E Mia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Shoqet E Mia".
3. Video është e këngës "Shoqet E Mia", por nuk këndohet nga Donika Hajra.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Donika Hajra:


Komente 1