A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11
BIOGRAFIA: Dorina është një këngëtare. Në Maj 2004, Dorina merr pjesë në Top Fest 1 me këngën "Pranvera". Në Prill 2005, Dorina merr pjesë në Top Fest 2 me këngën "Dua". Në Maj 2008, Dorina merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Benxhamin". Në Maj 2008, Dorina merr pjesë në Top Fest 5 me këngën "Jeta Vazhdon". Në Maj 2013, Mc Elios merr pjesë në Top Fest 10 me këngën "Ky Eshte Vetem Start", në bashkëpunim me Dorina & Zamir....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Nida

Monika

Miranda Kondakçi

Albana Kastrati

Jela

Suela Kalaja

Ajlin Petrela

Alba Loxha

Diola

Ada Hoxha


Tags: Dorina

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019