Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Live Video Kërko Video

Dorina - Benxhamin  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

07/02/2008

2008-02-07T21:29:18+00:00

Pjesëmarrëse në

Top Fest 5Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Benxhamin" kënduar nga Dorina.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Dorina i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Dorina:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet