Më mbaj mend (për 1 muaj)

Double A - Dul Lulija Te Bunari (Feat. Valbona)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


dul lulija te bunari...dul lulija oj nan te bunari,,,o sa fort em kish mar malli o sa fort oj nan em kish mar malli....O sa fort me kish mar malli ....o sa fort oj nan em kish mar mallii,,

Je shum Fantastike edhe serioze simpatike vetem je pak shum xheloze tka fal zoti pa behane edhe je hjeshme je shum e bukur edhe e lezetshme un ty kur te pash moj qik mi more ment e mija e tash po jetoj veq me fantazija un ty tqoj te shija e nuk e ves askond..per ty oj zemra jem nuk ves as bab as nan..eee tash ngom qikjo e mos ma bon me hile e ash ngom qiko e mos u bon katile..hajde qik te une hajde e mos lyp..hajde oj lulije hajde ti me kapengjik...

Dul lulija nkapengik oj nan dul lulija nkapengjik per me gjet ni djal arshike per me gjet oj nan ni djal arshikee ...per me gjet ni djal arshike per me gjet oj nan djal arshikeee....

Un te boj per veti qiko une ta mar zemren un jom idjek met dasht vetem ty e ta ndryshoj mendjen e di qe je per mue eun e di qe jam per ty eja ti qik me mue zemren nuk du me ta thye se ni djal si un kurr sun ki me gjet ni djal si un ste pret 100 vjet e tash ti mos gabo jepma fjalen qik mos dysho te un se jam ni djal arshik e mue nuk ma nin qa thojn e qa menojn kur tna shofin bashk ata gjith gjelozojn qdo vend e rrotullojna qdo kllub na pe shiqojna kur esht ne mikrofon DOUBLE A dhe VALBONA

Dul lulija te bunari dul lulija oj nan te bunari..o sa fort me kish mar malli o sa fort oj nan mkish mar malli...o sa fort me kish mar malli o sa fort oj nan mkish mar malli.....Nuk kemi video për këtë këngë.


Double A
Featuring: Valbona
Publikimi: 04/05/2008


Double A - Dul Lulija Te Bunari
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dul Lulija Te Bunari".
3. Video është e këngës "Dul Lulija Te Bunari", por nuk këndohet nga Double A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Double A:


Komente 0