Më mbaj mend (për 1 muaj)

Double A - Per Ty Zemer (Feat. Alb3nt & Kthetra Aka King)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

y3ahhh ...Double_A .. Alb3Nt .. KthEtRa aKa kIng
EXTrem.. Zemer
Zemer Ma ka dal e Double_A Qe po t'she o sa e mira je tii mundem me bo be .. sa her qe t'sho rruges zemra jeme po m'fiksoo .. a t'kam than noj her qe diti shum te don .ee. kur jam me ty buzet leht me ti provu qe prej asaj dite edhe ma shum te du... me t'pas me t'ledhatu trupin leht me ta ferku .. edhe hanen n'qill e rrzoj ti prap me kan me mu ... zemer shpirt yll e drit qe ndrico afer meje ..cdo sekond du me t'pas afer un gjithmon me kan prej teje .. ti je e vetmja femen qe mas shumti du .. shkurt e shqip moj cik me ty jam dashuru .. Zemer ti m'don e e di sa te du .. zemer per ty jam e ti je per mu .. zemer jom per ty e ti je per mu e tjert xhelozojn por prap un te du zemer ti mendon e e di sa te du zemer per ty jam e ti je per mu zemer jom per ty e ti je me mu e tjert xhelozojn por prap une ty te du zemer .. a e di sa shum une ty te du sa qielli e token per ty muj me i bashku e kom qejf kur rrim bashk na te dy une puthi ty dhe ti shof qata sy ... se ti per mu je si qieeli me yje eee .. une pa ty jom kom kurrgjo .. jo nuk vyy .. kom qejf me ty kalu mire ..puthja pran buzes jo nuk m'len te lire .. te dua o shpirti mire pa ty as ni cast jooo s'mun te rri pa ty nuk shtyhet jo nuk zevendesoj te dua vetem ty zemer te dashuroj .. .Zemer ti m'don e e di sa te du .. zemer per ty jam e ti je per mu .. zemer jom per ty e ti je per mu e tjert xhelozojn por prap un te du zemer ti mendon e e di sa te du zemer per ty jam e ti je per mu zemer jom per ty e ti je me mu e tjert xhelozojn por prap une ty te du .... Dashuria Jeme jo tjeter s'kisha dasht vetem me ty shpirt dua t'jemi bashk .. qe ti shohim andrrat edhe kur s'jemi duke fjet .. puthjet tona t'zjarrta tregojn cesht e vertet .. mret e princ shpirti jem .. ndjenja me ty yy .. e kur s'je me mu vetem ni djal i ri .. ti se din qysh osht bota kur ty pran s'te ka s'po muj me nejt as i sekond shpirt ty pa t'pa ejj zemer ..ti mua me beso mos noj ca t'thon tjert vetem mu me ngo ... se jo une ty me t'rrejt jo s'ka muncii .. ajo qe ndjej per ty quhet .. DASHURIIIIIII .. Zemer ti m'don e e di sa te du .. zemer per ty jam e ti je per mu .. zemer jom per ty e ti je per mu e tjert xhelozojn por prap un te du zemer ti mendon e e di sa te du zemer per ty jam e ti je per mu zemer jom per ty e ti je me mu e tjert xhelozojn por prap une ty te du


Ky tekst u dërgua nga  ExtremDouble A
Publikimi: 05/08/2010


Double A - Per Ty Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Zemer".
3. Video është e këngës "Per Ty Zemer", por nuk këndohet nga Double A.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Double A:


Komente 0