A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Live Video

Video Link

Driselda Kanina - Zemren Ma Grise


Choose star rating

Rating:  3.8 / Votes cast:  5

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

26/10/2015

2015-10-26T07:45:14

Participating in

Kënga Magjike 2015


Mos me ler qe te kem ftohte
me mbeshtjell me dimrin tend te ngroht
Mos me ler qe te te le
sot me ke neser nuk me ke
zbrita tokes pa u ndjer
si nje flok debore un
ti me shkrive lot me lot e
ne fund me pive ne nje got ,per te shuar
etjen tende dhe sot

Refreni
me ate gg me ate zenke
me ferrferrise me ferrferrise
me ate gg me ate zenke
zemren ma grise
Zemren ma grise
me ate gg me ate zenke
me ferrferise me ferrferise
me ate gg me ate zenke
zemren ma grise
zemren ma grise

Tiii ti me ben te
dridhem jet e mot
Ti me shkrive lot me lot
e ne fund me pive ne nje got
per te shuar etjen tende sot

Refreni
Me ate gg me ate zenke
me ferrferrise me ferrferrise
me ate gg me ate zenke
zemren ma grise
zemren ma grise
me ate gg me ate zenke
me ferrferise me ferrferise
me ate gg me ate zenke
zemren ma grise zemren ma grise
me ferrferise me ferrferise
me ate gg me ate zenke
zemren ma grise zemren ma grise
me ate gg me ate zenke
me ferrferise , me ferrferrise
me ate gg me ate zenke
zemren ma grise zemren ma grise.


Lyrics submited by #FatbardhaKjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019