A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Drita Musliu & Ismet Bexheti - Mos Ma Merrë Ti Zemrën Time


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.7 / Votuan:  3

24/01/2013

2013-01-24T13:40:24

Më Shumë Nga

Ismet BexhetiKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Mos Ma Merrë Ti Zemrën Time" kënduar nga Drita Musliu & Ismet Bexheti.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.


Dërgo Tekstin


teksteshqip.com © 2007 - 2018