Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Drita Musliu - Do Ta Djege Fotografin

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do Ta Djege Fotografin".
3. Video është e këngës "Do Ta Djege Fotografin", por nuk këndohet nga Drita Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Drita Musliu - Do Ta Djege Fotografin  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

Komente

Asnjë Koment

28/03/2009

2009-03-28T18:02:56+00:00do ta djeg fotografin zdu ta kem as nje kujtim,se nuk ishte dashuni ndjenja me lot dhe merzi,nuk kam ardhur ne ket bot qe per ty te qaj me lot sa do qe te jet veshtir do te them un lamtumir...

ti mi the fjalt qe vrajne syt me diell,me bejn te qajne tyyy iii zemer me nuk ke vec cka kerkova ti e shkatrove kur te harova ti me perkujtove tyyy iii me per mua sje...

do ta djeg fotografin zdu ta kem as nje kujtim,se nuk ishte dashuri ndjenja me lot dhe merzi,nuk kam ardhur ne ket bot qe per ty te qaj me lot sa do qe te jet veshtir do te them un lamtumir...

ti mi the fjalt qe vrajne syt me diell,me bejne te qajne tyyy iii zemer me nuk ke,vec cka kerkova ti e shkatrove kur te harova ti me perkujtove tyyy iii me per mua sje...

ti mi the fjalt qe vrajne syt e me diell,me bejne te qajne tyyy iii zemer me nuk ke,vec cka kerkova ti e shkatrove kur te harova ti me perkujtove tyyy iii me per mua sje...


Ky tekst u dërgua nga Xhejlane
Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet