Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Drita Musliu - Ku Je Sonte
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Je Sonte".
3. Video është e këngës "Ku Je Sonte", por nuk këndohet nga Drita Musliu.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Drita Musliu - Ku Je Sonte  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

05/04/2010

2010-04-05T17:10:54+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Je Sonte" kënduar nga Drita Musliu.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Gazmend Kelmendi & Yllka Kuqi - Ku Je Sonte

Dy këngëtarët më zë melankolik, Gazmend Kelmendi dhe këngëtarja Yllka Kuqi, pritet që të vinë me një supër këngë që do ta lansojnë së shpejti
“Ku je sonte” quhet kënga më e re që do të vijë kësaj here si freski nga një qytet i Dukagjinit, Gjakovës dhe nga veriu i Kosovës, Mitrovica.

Në këtë duet do të vinë dy zërat që sot vlerësohen më së shumti nga artistët e rinj, të Yllka Kuqit dhe Gazmend Kelmendit.

Xhirimet e klipit “Ku je sonte” kanë përfunduar dhe kënga pritet që të vijë së shpejti për publikun shqiptar.

Valdet Sopjani - Ku Je Sonte

Edhe nje nate me shume pa ty
Zemra ime me eshte thy
Nuk kam force as te jetoj
Zemres vujtjet t ja duroj

Tani je me tjeterkan
Zemra vujtjet sun i mban
Por e lumtur ti nuk je
Dashurin ti smun me ble
Por e lumtur ti nuk jee
Dashurine ti s mun me ble

Zoti madh ka met shkatrru
Ki me vdek ki meu coptu
Zoti i madh ty ka met vra
Dhimbje tjerve qe u ke ba

Ata syte e tu jan
Syte qe une i dua
Zemren time t mjere
Nuk e len te vuaj

Ata syte e tu jan
Syte qe une i dua
Zemren time t mjere
Nuk e len te vuaj

Vesel Pelingu - Ku Je Sonte

Edhe sonte vet me zuri nata ti ku je o shpirti im ka shume kohe qe afer ste pata ne vetmi po pres dhe nji agim ka shume kohe qe afer ste pata ne vetmi po pres dhe nji agim.Ku je sonte flak e shpirtit tim kengen time a po e ndegjon ku jane syt qe dikur un i doja lem te vdisja do jetoja,ku je sonte flak e shpirtit tim kengen time a po e ndegjon ku jane syte qe dikur un i doja lem te vdisja do jetoja.Pran tjetrit sonte ti po flen dashurin tone trego kujt ja len ne ftyren tane un e shoh tradhtin je tradhtare ti vet mire e din, ne fetyren tene un e shoh tradhtin je tradhtare ti vet mire e din.Ku je sonte flak e shpirtit tim kengen time a po e ndegjon ku jane syte qe dikur un i doja lem te vdisja do jetoja, ku je sonte flak e shpirtit tim kengen time a po e ndegjon ku jane syte qe dikur un i doja lem te vdisja do jetoja, ku je sonte flak e shpirtit tm kengen time a po e ndegjon ku jane syte qe dikur un i doja lem te vdisja do jetoja, ku je sonte flak e shpirtit tim kengen time a po e ndegjon ku jane syte qe dikur un i doja lem te vdisja do jetoja lem te vdisja do jetoja

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Drita Musliu:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë