Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritan Muhadri - Falma (Feat. Ardian Qokaj & 52oni)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  3

I heshtur une jam
Edhe pse s'te kam
Rrugeve te qytetit
Po kalon ti moj xhan,
Asgje s'esht e pamundur
Sikur te te thoja nje fjale
Nuk e di c'do te ndodhte
Zemra do rrihte ngadal...!
REFRENI
Falma ti jeten
Falma ti zemren
Me lejo po t'them te verteten
Te lutem me kupto
Nje minute me lejo
Te te them te dashuroj....!

Dashuri e pa shpres
Ne ket bote te mjere
Jetoj krejt i vetem
Ne heshtje si cdo here,
Asgje s'esht e pamundur
Sikur te te thoja nje fjale
Nuk e di c'do te ndodhte
Zemra do rrihte ngadal,
REFRENI
Falma ti jeten
Falma ti zemren
Me lejo po t'them te verteten
Te lutem me kupto
Nje minute me lejo
Te te them te dashuroj....!


Ky tekst u dërgua nga Ledjo


Nuk kemi video për këtë këngë.


Dritan Muhadri
Featuring: Ardian Qokaj & 52oni
Publikimi: 14/07/2013


Dritan Muhadri - Falma
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Falma".
3. Video është e këngës "Falma", por nuk këndohet nga Dritan Muhadri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Komente 0