Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dritton - N'gjakov Ka Rap... (Feat. Arjan Effecti)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Yeahh...Dritoon...Arjan Effecti...Qiky sen shkon per ata qe po ngjiten per neve e qe po thojin Gjakova ska Rap...qe ku o repi en rep tonin po munohi me marr fam edhe ju ;)

Arjan Effecti:

Ai qe ka qeff mu ndje n'trru t'Effectit, at'her let ngon...kini me pa qa me thon po mu sem intereson qa thojn...ky ky ky ky gjithshka po dika...n'Gjakov, Prishtin, venin gjethka pe cillka,jom terapi pinicilin e per mu ska rend...kreit qa thojin per mu o ferrk e mu sma trem synin sen...sen t'harren skem tu dal prej qdo faze...ti u bone bajat e un ala mbeta t'aze...hej ti baco, hej ti fallco, hiq breh mes u kap mo, je i dobt per mu, talentin e ki prej meje se bash s'din gjo...ti s'mundesh me thon kurgjo se bash inati pot myt, pleshtat po shumohen,qdo dit dojn mu kacafyt, tyyt tyyt rrsho rrugen po vjen raketa, perveti sun em prekni pleshta...ishi k... t'shkreta...e perfundoj kit strof se e kom ni porosi...porosi s'lo hiq ma mir ta thom k... en sy...

Ref: Ej k... hajt kallxom kush je ti...hajt kallxom pra...hajt hajt qa din ti...po ti sje sen...ju ini msu veq me fol...n'Gjakov ka rap kur e kom nen kontrroll.../2x

Dritoni:

Dritoni me Effin tash vijm jju kallxojm qeffin...gjinja kryt e mshefin, po se rrxon puntori shefin, ju ishit veq aktor n'filma vizatimor...p... mo nuk qojn dor, un ju q... ju boi hor, po dojn diqka...haa...dojn fam...n'Gjakov rap ska...qkaaa...pse pra ka pik ka na...k...jan n'at rrethin...un kit sen moti e di, veq vet partnert me mrri tu en dhe kan met shti...po un apet met ...se k..e kom magnet, k... si heker i ngjet, po apet fam po qet...Driton-Effect nacion n'gjuhen direkt, repi jon t'shtrrin sa s'qohesh mo, met i dekt...shuni k... boll ma tesht, rrini urt se ju prejt vesht, per qdo dit vjen ka ni diss e per qdo dit shtohet ka ni plesht, po merrni perforcime,po apet smuni mu bo trrime, kejt kohen rrini n'mendime, smun ma prekni asni kime...

Ref: Ej k... hajt kallxom kush je ti...hajt kallxom pra...hajt hajt qa din ti...po ti sje sen...ju ini msu veq me fol...n'Gjakov ka rap kur e kom nen kontrroll.../2x


Ky tekst u dërgua nga Misteriozja...t...


Nuk kemi video për këtë këngë.


Driton Obertinca
Featuring: Arjan Effecti
Publikimi: 19/03/2013


Dritton - N'gjakov Ka Rap...
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "N'gjakov Ka Rap...".
3. Video është e këngës "N'gjakov Ka Rap...", por nuk këndohet nga Dritton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Driton Obertinca:


Komente 0