Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Driton Obertinca - E Sa Nate  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/04/2015

2015-04-01T16:00:00+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "E Sa Nate" kënduar nga Driton Obertinca.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Driton Obertinca i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Driton Obertinca:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet