TEKSTESHQIP

Dritton
Te Kerkoj
Lyrics

E di qe nuk je shum larg po e vrej qe te kam pran
6x po e vrej qe te kam pran
Dua te jem me ty dhe ti puth buzt e tua te lutem eja me kupto kur te them te dua se ti je nje dhe je e vetmja je per mua mendo mir kupto e jo mos tuaj
HEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
eshte nje emocion qe ndjej un vetem per ty dua te kem pran dhe ta them ne sy
HEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
nuk e mvaj dot veten kur takohem me ty zemra ime kerkon qe ne te jemi dy
REF:te kerkoj nuk te gjej por tani po e ndjej vej e di qe nuk je shume larg po e vrej qe te kam pran ketu syte e tu te shojn per veq teje asnje tjeter snjoh hej te dua te shoh ne sy me ben qe te dua vetem ty
vuaj sa her qe jam pa ty un ndjehem si i huaj
dhe kur jam pran meje un jam i hutuar dashurine qe kam per ty nuk ka pushuar
ket gje qe kam per ty me ka pushtuar
HEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
eshte nje emocion qe ndjej un vetem per ty dua te kem pran dhe ta them ne sy
HEJJJJJJJJJJJJJJJJJJ
nuk e mvaj dot veten kur takohem me ty zemra ime kerkon qe ne te jemi dy
REF4x:te kerkoj nuk te gjej por tani po e ndjej vej e di qe nuk je shume larg po e vrej qe te kam pran ketu syte e tu te shojn per veq teje asnje tjeter snjoh hej te dua te shoh ne sy me ben qe te dua vetem ty

DËRGOI:
INFO
Ky materiali muzikor u finalizua tek shikuesit i ilustruar me mjaft shije edhe me anë të një videoklipi muzikor, i cili u publikua më 20 Nëntor 2008.